سفارش تبلیغ
صبا ویژن

پمپ فشار قوی کارواشی

پمپ فشار قوی کارواشی

سیستم های شستشوی اتومبیل با استفاده از سیستم شستشوی تحت فشار که از آب تحت فشار برای تمیز کردن سطوح اتومبیل استفاده می کند ، به کاربران اجازه می دهد تا اتومبیل های خود را به طور مستقل شستشو دهند. پمپ  فشار قوی کارواش مورد استفاده برای مدیریت سیستم های شستشوی اتومبیل باید عملکرد بالایی داشته و حداکثر خروجی را تضمین کنند.

پمپ فشار قوی کارواشی

پمپ های فشار قوی کارواش در چه جهاتی مورد استفاده قرار می گیرند؟

امروزه از پمپ فشار قوی کارواش در موارد بسیاری می توان بهره گیری کرد که در ادامه به انواع کاربردهای آن می پردازیم.

 

شست و شوی راه پله، پارکینگ

شست وشوی انواع ماشین ها

شست و شوی لوله های فاضلاب

شست و شوی اکثر تاسیسات ها

شست و شوی نماهای ساختمانی

شست و شوی جدول های وسط خیابان

شست و شوی زمین کارگاه ها سوله ها

شست و شوی دستگاه های سنگین و صنعتی

 

پمپ کارواش صنعتی چیست؟

یکی از دلایل پیشرفت های به روز انسان، اختراع و طراحی وسایل و دستگاه های صنعتی می باشد. یکی از دستگاه های صنعتی پرکاربرد، پمپ کارواش صنعتی می باشد. دلیلش این می باشد که این دستگاه می تواند جرم گیری و شست و شوی ماشین ها و وسایل سنگین را برای ما راحت تر کند. این شست و شو با دستگاه پمپ کارواش صنعتی می تواند در عرض 10 الی 15 دقیقه زمان صرف کند. به همین دلیل دیگر احتیاجی به بیرون رفتن از خانه و رفتن به کارواش ها جهت شست و شوی ماشین شما نیست.

 

مصرف پمپ کارواش صنعتی در اکثر مواقع می تواند در صرف زمان صرفه جویی کند و ما را جلو بیندازد.

 

پس به همین خاطرتوصیه می شود که، داشتن پمپ کارواش صنعتی در منازل بسیار کاربردی است.

 

تولید و عرضه ی پمپ کارواش صنعتی در بازار به دلیل بالا بودن مزیت های آن، باعث افزایش فروش آن می شود.

 

psi امن برای کارواش چیست؟

ممکن است اتومبیل شما از بیرون بسیار قدرتمند باشد ، اما شما باید واشر فشار مناسب را پیدا کنید که برای آن ایمن باشد. برای هر اتومبیل ، شما باید یک واشر فشار انتخاب کنید که با پوند در هر اینچ مربع (PSI) مقدار 1200 تا 2200 آب تولید کند.

 

پمپ ها برای چه استفاده می شوند؟

پمپ ها برای استفاده طولانی و سخت طراحی شده اند و ساخت آنها درجه حرفه ای است. سیستم ها را می توان برای کارهای کوچک مانند زمین گلف ، ماریناهای قایق ، و مجتمع های آپارتمانی یا برای نیازهای بزرگتر مانند ماشین شستشوی اتومبیل یا شستشوی کامیون چند منظوره استفاده کرد.

 

در دنیای عظیم شستشوی ماشین ، سیستم های شستشو با استفاده از پمپ های فشار بالا کار می کنند. به همین دلیل ، طی سالها Leuco S.p.A. به منظور مطالعه ، طراحی و ساخت پمپ های شستشوی اتومبیل با بالاترین کیفیت و خروجی ، در این بازار تخصص پیدا کرده است. سیستم های شستشوی اتومبیل با استفاده از سیستم شستشوی تحت فشار که از آب تحت فشار برای تمیز کردن سطوح اتومبیل استفاده می کند ، به کاربران اجازه می دهد تا اتومبیل های خود را به طور مستقل شستشو دهند. پمپ های فشار قوی مورد استفاده برای مدیریت سیستم های شستشوی اتومبیل باید عملکرد بالایی داشته و حداکثر خروجی را تضمین کنند.

 

تحقیقات گسترده Leuco S.p.A. در زمینه کیفیت و فناوری در این بخش باعث شده است که این شرکت به یکی از تامین کنندگان پیشرو پمپ پیستون فشار بالا در کارواش در ایتالیا و خارج از کشور تبدیل شود. این پمپ ها که با مارک HAWK به فروش می رسند ، تضمینی برای کیفیت شستشوی پمپ ها هستند و می توانند برای انواع سیستم های شستشوی ماشین استفاده شوند. این شامل پمپ های شستشوی ماشین است که به سیستم های شستشوی تونل اعمال می شود ، که در آن پمپ ها آب را از طریق جت های مخصوصی که قبل از انجام کار برس توسط ماشین شستشو می دهند ، منتقل می کنند ، اما بیش از همه در کارواش های سلف سرویس ، که در آنها پمپ استفاده می شود ، استفاده می شود برای انتقال آب از طریق محلول پاشش از جایی که یک جت آب تحت فشار (مطابق با قدرت پمپ) باعث پاک شدن آلودگی ها و مجاری از بدنه ماشین می شود.

 

تحقیقات کیفی در زمینه طراحی پمپ های شستشوی ماشین Hawk® باعث شده است که Leuco SpA بیش از ده سال به UNI EN ISO 9001 گواهینامه داده شود ، این نشان از تضمین کیفیت شرکت و نتیجه بالاترین سطح کار تیمی است که در آن بیشترین توجه همچنین به مرحله تولید که پس از مرحله طراحی پمپ شستشوی ماشین پرداخت می شود.